Trasa Geocachingrally 2019

Trasa Geocachingrally 2019 povede nádhernou krajinou Bosny a Hercegoviny. Závod je vhodný pro všechna vozidla s pohonem všech kol a motorky Enduro. Není zapotřebí žádných speciálních úprav. Trasa je vedena převážně po šotolinových cestách, offroadem a po silnicích 2 a 3 třídy. Všechny cesty jsou volně přístupné a oficiální, pokud se budete držet pokynů organizátorů, vyhnete se nepříjemnostem s úřady. Etapy nebudou vedeny volným terénem ani přes pole a louky. Jednou z priorit závodu je v žádném případě nepoškozovat životní prostředí. Závod je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Během každé etapy je projet co nejvíce kontrolních bodů a nalézt kěšky. Každá etapa začíná startem - místo startu i cíle najdete na startovní kartě. Posádky startují současně. Na projetí etap budete mít dostatek času i když bude stanoven časový limit pro projetí cíle. V tomto limitu budete muset najít CP body (kešky). Za každý nalezený si připíšete body do celkového hodnocení. V cíli odevzdáte startovní kartu a obdržíte novou na následující den. Místo cíle a startu následující etapy je většinou stejné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potřebujete navigaci, odolný telefon nebo tablet?

S výběrem a koupí vhodné navigace, odolného telefonu nebo tabletu vám pomůžeme. Stačí kontaktovat našeho experta Roberta. Napište mu vaše dotazy nebo požadavky na mail lowy@davepo.cz.

MEDICAL SERVICE DAVEPO

O bezpečnost závodníků se bude starat Medical service Davepo

15826628_1860529564193326_1151086931369971791_n