Přihlášené posádky

Přihlášené posádky v kategorii AUTO / UTV:

 st. číslo 

posádka, vozidlo

  200

Zůstálá trvale neobsazeno na počest Laďana Boušky

  201

Milan Mrázek    

Jana Kindlová

Mercedes Sprinter - startovné uhrazeno

  202

Pavel Šebek

Iveta Šebková, Eduard Zlatý

Land Rover Defender - startovné uhrazeno

  203 

Miroslav Štorkán

Pavlína Štorkánová, Harold Ruský medvěd

VW Transporter T5 4x4 - startovné uhrazeno

  204

Aleš Mrkva

Ondřej Svietoň

Škoda Šmouliq - startovné uhrazeno

  205

Vojtěch Bajcar

Jiří Válek

Škoda Kamziq - startovné uhrazeno

  206

Miroslav Nejedlý

Iva Kříženecká

Nissan Patrol Y61 - startovné uhrazeno

  207

Vít Peřina

Barbora Peřinová, Tereza Peřinová

Nissan Terrano 2 - startovné uhrazeno

  208

Tomáš Tlapák

Ollie Tlapáková

Land Rover Defender 110 - startovné uhrazeno

  209

Michal Útlý

Tereza Útlá - startovné uhrazeno

  210

Tomáš Josífek

Nissan Patrol Y60 - startovné uhrazeno

  211

Dalibor Holý

Jana Králíková

Nissan Navara - startovné uhrazeno

  212

Dušan Váchal

Land Rover Defender 110 - startovné uhrazeno

  213

Jan Bolek

Pavel Hrabal, Štěpán Bolek, Mikuláš Bolek

Nissan Patrol Y61 - startovné uhrazeno

  214

Michal Krotký

Jitka Krotká

Iveco Magirus 120-23

  215

Jiří Hnát

Subaru Outback - startovné uhrazeno

  216

Tomáš Kohutič

pes Fido

Ford Explorer

  217

Ondřej Franěk

Land Rover Discovery 2 - startovné uhrazeno

  218

Bohumir Peřina

Boženka Peřinová, Filip Peřina

Nissan Patrol - startovné uhrazeno

  219

Petr Víta

Ondřej Víta, Jakub Víta

Land Rover Discovery 2 - startovné uhrazeno

  220

Ondřej Dragula

Kamil Přibyl

Mitsubishi Pajero - startovné uhrazeno

  221

Marek Šnapka

Škoda Felicia combi - startovné uhrazeno

  222

Vladimír Štorkán

Jiří Chramosil

Toyota Land Cruiser - startovné uhrazeno

  223

Kamil Mihál

Marcela Mihálová

Land Rover Discovery 3 - startovné uhrazeno

  224

Josef Tatarkovič

Iveco Magirus

  225

Ondra Rumreich

Martina Jinková, Andy Rumreichová

VW Transporter - startovné uhrazeno

  226

Matěj Kolda

Adéla Petráňová

Toyota Land Cruiser LJ73 - startovné uhrazeno

  227

Lubík František

Petra Prokůpková

Nissan Patrol - startovné uhrazeno

  228

Ivona Štáhlovská

Václav Schmidt, Veronika Vylítová, Marie Brejchová

Kia Venga - startovné uhrazeno

  229

Robert Hliboký

Lucie Bláhová

Mercedes Benz Viano

  230

Martin Dušek

Kateřina Dušková, Veronika Dušková

Subaru Forester - startovné uhrazeno

  231

Vladimír Samec

Jana Samcová, Zuzana Samcová, Lucie Samcová

Land Rover Discovery 2 - startovné uhrazeno

  232

Robo Švec

Šárka Švecová

Land Rover Discavery 4

  233

Tomáš Žebrák

Tereza Letfusová

JEEP Grand Cherokee WJ - startovné uhrazeno

Přihlášené posádky v kategorii MOTO / QUAD: REGISTRACE BYLA UKONČENA

 st. číslo    posádka, vozidlo
  100

Ondřej Vlášek

BMW 1200 GS - startovné uhrazeno

  101

Petr Chvátal, Markéta Chvátalová

BMW R1200 GS

  102

Martin Lukeš

Yamaha XT 660 Z Tenerre - startovné uhrazeno

  103

Martin Kvapil, Jitka Špetová

Honda XRV 750 Africa Twin - startovné uhrazeno

  104

Miroslav Pohořalý

KTM 990 Adventure - startovné uhrazeno

  105

Jan Paroulek

Triumph Tiger 1200 - startovné uhrazeno

  106

Jan Schejbal

BMW R1200 GS Adv. - startovné uhrazeno

  107

Tomáš Lupínek

Honda NX 650 Dominator - startovné uhrazeno

  108

David M. Bodlák

Honda Africa Twin - startovné uhrazeno

  109

Josef Brück

KTM 790 Enduro R - startovné uhrazeno

  110

Miroslav Pavelec

KTM 990

  111

Marek Jelínek, Max Jelínek

Suzuki V-Strom DL 650 - startovné uhrazeno

  112

David Hrančík

Honda CB 500X - startovné uhrazeno

  113 Petr Pospíšil - startovné uhrazeno
  114

Josef Hájek

KTM 990 Adventure - startovné uhrazeno

  115

Martin Gregorik

BMW F800GS - startovné uhrazeno

  116

Aleš Dynda

BMW R1200GS

  117

Jan Bednář

Honda Africa Twin - startovné uhrazeno

  118

Lukáš Zvěřina

Suzuki

  119

Václav Horký

Honda XRV 750 - startovné uhrazeno

  120

Lukáš Jančík

BMW F650 GS Dakar

  121

David Ryšavý

BMW R1100 GS - startovné uhrazeno

  122

Denisa Vlčková

Yamaha Tricker - startovné uhrazeno

  123

Tamara Bjalková

BMW R1200 GS - startovné uhrazeno

  124

Jindřich Hýbl

Husqvarna 701 - startovné uhrazeno

  125

Lucie Hýblová

Suzuki DZR 400 - startovné uhrazeno

  126

Alexander Kabelik

Kawasaki KLX 250 - startovné uhrazeno

  127

Martin Slabihoudek

BMW GS

  128

Ladislav Režňák

BMW R1200 GS - startovné uhrazeno

  129

Petr Novák

Nějaká motorka...- startovné uhrazeno

Potřebujete navigaci, odolný telefon nebo tablet?

S výběrem a koupí vhodné navigace, odolného telefonu nebo tabletu vám pomůžeme. Stačí kontaktovat našeho experta Roberta. Napište mu vaše dotazy nebo požadavky na mail lowy@davepo.cz.

MEDICAL SERVICE DAVEPO

O bezpečnost závodníků se bude starat Medical service Davepo

15826628_1860529564193326_1151086931369971791_n